Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Altın Maske

Altın Maske

Altın Maske ile Cilt Bakımı

Cilt bakımı ve cilt tedavileri içerisinde kullanılmakta olan Altın Maske, yeni ve oldukça etkili bir işlemdir. Maskenin içeriğindeki özel mikro elementlerden yararlanılan bu cilt bakımı, yaşlanma etkilerinin geciktirilmesi, kırışıklıkların açılması, cilt nem dengesinin kazanılması ve elastikiyet kayıplarında toparlayıcı etkiler gösterdiği için son dönemlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Cildin tüm katmanlarına nüfüz edebilen ve besleyerek onaran altın maskeli cilt bakımı, dokuyu ölü tabakasından ve ölü hücrelerinden arındırarak yenilenmiş ve canlanmış bir cilt görünümünün elde edilmesine olanak sunmaktadır. Bu nedenle başta sivilce ve akne problemleri olmak üzere güneş ve yaşlılık lekelerinde, mimik çizgilerinde ve diğer cilt problemlerinde üstün etkili sonuçlara sahiptir.

24 ayar saf altın tozları ile uygulanan maske bakımı ile parlak, canlı ve yenilenmiş bir cilde sahip olabilmek için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir; cilt analizi ile özelleştirilmiş tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz.

Cilt hücrelerini aktive ederek doku yenilenmesini sağlayan altın maskeyle cilt bakımı öncesinde uygulamaya ilişkin soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Altın Maske fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Medikal Cilt Bakımı
BENZER TEDAVİLER
Medikal Cilt Bakımı
Medikal Cilt Bakımı dermakozmetik ürünler ile cilt ve cilt altı dokusunun yenilenerek daha sağlıklı ve canlı bir yapıya sahip olmasını sağlayan uygulamadır.

Altın Maske ile Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Cilt üzerinde hem bakım hem de tedavi edici etkileri bulunan Altın Maske bakımı cilt tipine göre farklı metotlar ile uygulanmaktadır. Bu nedenle işlem öncesinde cilt tipi, cilt kalitesi ve cilt problemleri analiz edilerek işlem basamakları oluşturulmaktadır.

Genel olarak uygulama cilt temizliği ile başlamaktadır. Cilt tipine göre hazırlanan özel temizleyici solüsyonlar yardımı ile bölge yağ ve kirlerden arındırılmaktadır. Maske için temizlenmiş bölgeye masaj uygulaması yapılmaktadır. Bu masaj ölü cilt hücrelerinin arındırılması için oldukça önemlidir.

Masaj sonrasında içeriğinde altın tozu bulunan jel bazlı maske bir fırça yardımı ile cilde sürülmektedir. Cilt yapısına ve cilt kalitesine göre hazırlanan bu jel bazlı maskenin cilt altına nüfuz etmesi için beklenmektedir. Maskenin kurumasının ardından ve bir kalıp haline gelmesinin ardından, maske soyularak alınmaktadır.

Son işlem olarak cildin nem dengesinin sağlanabilmesi için özel solüsyonlar ve nemlendiriciler ile masaj yapılmaktadır. Masaj sonrasında ise maske bakımı sonlanmış olmaktadır.

Kimler Altın Maske Yaptırabilir?

Yüz, boyun, dekolte bölgesi, el sırtı ve ayak sırtına uygulanabilen maske, her cilt tipinde ve her yaştan kadın ve erkeklere uygulanabilir bir cilt bakımı işlemidir.

Altın Maske Seans Süresi, Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

Altın Maske bakımında hazırlanan 24 ayar altın tozu içeren jel bazlı maskenin cilt yüzeyinde kuruması gerekmektedir. Bu kuruma etkinliğin artması, elementlerin cilt altına nüfuz etmesi ve cildin alt katmanlarında etkinliğini göstermesi açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle seans süreleri kişiden kişiye göre değişiklik göstermekte olup; genel olarak 20 ila 30 dakika arasında süren bir işlemdir.

Cilt bakımının seans süreleri ve seans aralıkları cilt tipine göre artmaktadır. Aşırı yağlı ciltlerde uygulama sıklığı arttırılabildiği gibi, kuru cilt tiplerinde seans sayısı ve seans sıklığı düşmektedir.

Altın Maske ile Cilt Bakımı Sonrası Görülen Etkiler

24 saf ayar altın tozunun ve diğer takviye edici ürünlerin kullanıldığı bu maske cildin yapısına ve cilt problemlerine göre yanıtlar vermektedir. Özellikle T bölgesinde aşırı yağlanma sorunu olan kişilerde maksimum sonuçlar vererek cilt nem dengesini sağlamaktadır. Bununla birlikte akne ve sivilce problemlerini de çözümlemektedir.

Cildin daha parlak ve canlı bir görünüm kazanmasına olanak sunan bu maske bakımının hemen sonrasında ilk etkiler kendini göstermekte olup, altın tozlarının bileşenlerinin cildin alt katmanlarına iletilmesi ile ölü hücreleri canlandırmakta, erken yaşlanma belirtilerini geciktirmekte, cildin ihtiyacı olan nemi yeniden kazandırmakta ve cilde eski sağlığını yeniden kazandırırken, cilt lekesi ve pigmentasyon sorunlarının da cilt beyazlatma etkisi ile giderilmesinde aktif rol oynamaktadır.

Altın Maske Bakımının Yan Etkileri Var Mıdır?

Altın Maske içeriğinde organik ve takviye edici besinler bulunmaktadır. Bu nedenle maske bakımı sonrasında yan etki oluşmamaktadır. Oldukça güvenli, konforlu ve rahatlatıcı bu işlemin hemen ardından sosyal ve profesyonel hayata dönülebilmektedir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Altın Maske Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button
×