Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe Estetiği

Cilt yapısı genetik faktörler, dış etkenler, yaşlanma, hatalı kozmetik ürünleri ve bu gibi çok sayıda faktöre bağlı olarak deformasyona uğrayabilir. Sağlık açısından genellikle bir sorun yaratmasa da estetik açısından hoş bir görüntü olmamakta ve bu sebeple de kişilerin en çok müdahale ettirmek istedikleri konulardan biridir. Yüz germe işlemlerini yaptırmak isteyen fakat bu işlemin cerrahi bir operasyon ile olmasını istemeyen kişiler için de birbirinden farklı Ameliyatsız Yüz Germe yöntemi bulunmaktadır.

Ameliyatsız Yüz Germe yöntemleri, kişilerin bıçak altına yatmalarına gerek kalmadan ve iyileşme sürecinin çok daha hızlı olduğu yöntemlerdir. Yaşanılan cilt sarkması derecesine ve cilt problemine bağlı olarak uygun tedavi yöntemine karar verilir. Cildinizdeki sarkmalardan kurtulmak istiyorsanız kliniğimiz ile iletişime geçerek ücretsiz ilk muayenemizden faydalanabilir ve size uygun olan tedavi yöntemine başlayabilirsiniz. Üstelik ameliyatsız yüz germe fiyatları ve en uygun tarihte randevu alabilmek için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ameliyatsız Cilt Germe
BENZER TEDAVİLER
Ameliyatsız Cilt Germe
Ameliyatsız Cilt Germe, cilt ve cilt altı dokusunun elastikiyetini yeniden kazandırmak ve cildi gergin görünüme kavuşturmak amacıyla yapılan uygulamadır.

Ameliyatsız Yüz Germe Tedavileri

Cilt üzerinde meydana gelen sarkma, kırışıklıklar, ince ya da cilt üzerine yerleşmiş olan çizgiler zaman içerisinde kişiler tarafından bir kusur olarak görülmektedir. Eski zamanlarda cerrahi operasyonlar ile düzeltilen bu cilt problemleri günümüzde artık kısa sürede ve herhangi bir kesi, pansuman ya da anestezi kullanılmadan yapılabilmektedir.

Cilt üzerinde meydana gelen deformasyon tipine en uygun tedavi yöntemi belirlenerek bu sorunlardan ameliyat olmadan kurtulmak artık mümkün hâle gelmiştir. Ameliyatsız Yüz Germe tedavileri kapsamında kliniğimizde birbirinden farklı özelliklere sahip olan tedaviler uygulanmaktadır. Bu tedaviler ise şu şekildedir;

İple Cilt Germe

Polydioxanone isimli özel bir ipin çok ince iğneler ile birlikte cildin alt tabakalarına yerleştirilmesi temeline dayanan iple cilt germe, Ameliyatsız Yüz Germe tedavileri arasında en sık kullanılan yöntemdir. Özel olan bu iplik, cilt üzerinde herhangi bir yan etkiye sebep olmamak ile birlikte aynı zamanda cildin kan dolaşımını arttırmakta ve böylelikle cildin daha sağlıklı bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır.

Fokuslu Ultrason ile Cilt Germe

Cildin üzerine ve alt katmanlarına etki eden Fokuslu ultrason ile cilt germe yönteminde, ses dalgaları kullanılır. Kırışıklıklar, sarkma, yaşlılık çizgileri ve bu gibi çok çeşitli cilt problemleri üzerinde etkilidir ve tek seansta bile gözle görülür sonuçlar elde edilebilmektedir. Fokuslu ultrason ile cilt germe işlemleri sırasında cildin 3-4 mm derinine kadar ulaşmak mümkün olabilmektedir.

Hifu ile Cilt Germe

Ses dalgalarının kullanıldığı Hifu ile cilt germe işlemi, direkt olarak sorunlu bölgeye nüfuz etmekte ve etkisi de oldukça yüksektir. Yoğunluğu yüksek olan ultrason ses dalgaları, hedef bölgeye uygulanmakta ve bu bölgede termal bir etki yaratmaktadır. Bu etki, cilt üzerindeki sarkmanın toparlanmasını sağlarken cilde lifting etkisi de vermektedir.

Enjeksiyon Uygulamalar ile Cilt Germe

Bu tedavi yöntemi daha çok yaşlanmaya bağlı olarak oluşan sarkmalar ve kırışıklar gibi deformasyonlar üzerinde oldukça etkilidir. Enjeksiyon uygulamaları ile cilt germe işlemlerinde hyalüronik asit içeren formüllerin enjeksiyon iğneleri ile cilde uygulanması temeline dayanır. Bu enjeksiyon tedavileri sayesinde cildin daha pürüzsüz ve genç bir görünüme sahip olması sağlanır.

Fraksiyonel Radyofrekans ile Cilt Germe

Fraksiyonel radyofrekans ile cilt germe tedavisinde, adından da anlaşılacağı gibi radyofrekans ışınları kullanılarak sorunlu bölgenin toparlanması sağlanmaktadır. Bu işlem sırasında kullanılan mikro altın iğneler, cildin 3,5 mm altına girer ve bu iğneler aracılığı ile cilt altındaki katmanlara radyofrekans enerjisi gönderilir. Radyofrekans enerjisi, cildin yeniden elastik bir yapıya dönüşmesini sağlar.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Ameliyatsız Yüz Germe Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button
×