Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Ayak Üstü Lazer Epilasyon

Ayak Üstü Lazer Epilasyon

Ayak Üstü Tüyleri Lazer Epilasyon

Kadın Lazer Epilasyon ve Erkek Lazer Epilasyon bölgelerinde en sık uygulanan tedavilerden biri olan Ayak Üstü Lazer Epilasyon; ayak sırtı ve parmak üzerinde bulunan tekli ya da çoklu gruplarda bulunan estetik olmayan kılların optimum düzeyde azaltılmasını sağlamak ya da yok etmek amacı ile uygulanan en etkili epilasyon yöntemidir.

Genellikle Tüm Bacak Lazer epilasyon tedavileri ile kombine bir şekilde uygulanmakta olan ayak üstü tüyleri için lazer epilasyon tedavisi kıl köklerini klasik tüy alma yöntemleri yerine lazer ışını ile tahrip ederek incelten, azaltan ve yok eden oldukça güvenli bir uygulamadır. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen bu uygulama sonrasında daha estetik ve pürüzsüz ayaklara sahip olabilirsiniz.

Vücudun her bölgesine güvenle, pratik ve hızlı uygulama olanağı sunan lazer epilasyon işlemi öncesinde cilt tipine, kıl karakterine ve kıl kökünün derinliğine göre tercih edilecek lazer epilasyon cihazının belirlenmesini sağlamak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir ve test atışı yaptırabilirsiniz.

Yeni nesil lazer epilasyon teknolojileri ile tüm cilt tipinde ve kıl karakterinde yüz güldürücü sonuçlar ortaya çıkaran lazer epilasyon tedavileri ve lazer epilasyon uygulama bölgeleri hakkında bilgi sahibi olmak, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Ayak Üstü Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Ayak Üstü Lazer Epilasyon Öncesinde Yapılması Gerekenler

Ayak Üstü Lazer Epilasyon uygulaması öncesinde ayak sırtı ve parmak üzerinde bulunan kılların uzamış durumda olması gerekmektedir. Böylece ön kontrol esnasında kıl karakterinin incelenmesi, köklerinin kalınlıklarının değerlendirilmesi, ışın dozlarının belirlenmesi ve detayların analiz edilmesi daha kolay olmaktadır.

Tüm bunların dışında lazer epilasyon uygulaması kıl köklerini hedef alan ve ışın emiliminin kıl köklerinde gerçekleştiği bir uygulama olması nedeni ile tedaviden en az 3 gün öncesinde bir jilet yardımı ile kılların kısaltılması gerekmektedir. En az bir ay öncesinden ağda, epilatör, tüy dökücü krem, ip, cımbız gibi kılı kökünden koparan klasik tüy alma yöntemlerinin kullanılmaması gerekmektedir. Böylece lazer ışının görebileceği kıl kökleri cilt altında kalmış olmaktadır.

Ayak Üstü Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Cilt tipi, kıl rengi, kılın yoğunluğu ve kıl kökünün derinliğine göre tercih edilen lazer epilasyon cihazı üzerinde sistem ayarlamaları yapıldıktan ve uygun dozlar seçildikten sonra işleme geçilmektedir. Yeterli uzunlukta olan ayak sırtı ve parmaklar üzerindeki kılların bulunduğu bölgeye kontrollü tekli atışlar yapılmaktadır. Bu seri kontrollü tekli atışlar her iki parmak üzerine de uygulandıktan sonra oldukça pratik ve hızlı bir şekilde Ayak Üstü Lazer Epilasyon seansı sonlanmış olmaktadır.

Ayak Üstü Lazer Epilasyon Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Diğer vücut bölgelerinde olduğu gibi Ayak Üstü Lazer Epilasyon seansı sonrasında da olası geçici etkiler ortaya çıkabilmektedir. Şişlik, kızarıklık ve cilt hassasiyeti gibi durumlar işlemden sonra görülmesi beklenen etkilerdir. Ortalama 1 saat içerisinde azalarak kaybolabileceği gibi ayak üzerine buz uygulaması yapılarak etkilerin daha hızlı azalması sağlanabilir. Bununla birlikte nemlendirici sürülerek cilt desteklenerek yatıştırılması sağlanmalıdır.

Lazer epilasyon uygulaması sonrasında dikkat edilmesi gereken diğer noktalar ise sıcak su teması ve güneşin olumsuz etkileridir. Uygulamadan en az 24 saat süre boyunca ayakların sıcak su ile temasından kaçınılmalıdır. Güneşin olumsuz etkilerinin azaltılması ve cilt lekesi, cilt tahrişi gibi komplikasyonların gelişmemesi için ayakların güneş ışınlarından korunması ve gereklilik hallerinde yüksek faktörlü güneş kremleri ile korunması gerekmektedir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Ayak Üstü Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bayanlar İçin

Tüm Vücut Bayan
Tüm Bacak Bayan
Alt Bacak Bayan
Üst Bacak Bayan
Tüm Kol Bayan
Yarım Kol Bayan
Kol Altı Bayan
Genital Bölge Bayan
Bikini Bayan
Göbek Bayan
Sırt Bayan
Göğüs Arası Bayan
Göğüs Ucu Bayan
Yüz Bayan
Bıyık Bayan
Çene Bayan

Erkekler İçin

Sakal Üstü Erkek
Kulak Erkek
Boyun Erkek
Ense Erkek
Kaş Erkek
Tüm Sakal Erkek
Tüm Kol Erkek
Yarım Kol Erkek
Göğüs Erkek
Sırt Erkek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button
×