Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Genital Bölgeye Lazer Epilasyon Yaptırma

Genital Bölgeye Lazer Epilasyon Yaptırma

Genital Bölge Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulaması alanında en fazla tercih edilen uygulama bölgelerinden bir tanesi de genital bölgedir. Öyle ki özellikle de yaz aylarında bikini bölgesinde oluşan tüylenme sorunu nedeniyle çeşitli epilasyon aracına gereksinim duyarız lakin bu uygulamaların ne kadar stabil olduğu aşikar.

Bunun için sürekli bu işlemle uğraşmamak adına lazer epilasyon uygulaması bizler için alternatifler sunar. Lakin bir çoğumuz içinde bu bir avantaj iken olumsuz düşünceleri de akla getirmiyor değildir. Acaba lazer epilasyon uygulamasının genital bölgeye uygulanması ne kadar doğrudur. Genital bölgeye lazer epilasyon uygulamasında bulunulması kısırlığa neden olur mu veya kanser olur muyum? gibi gibi bir çok soruyu da beraberinde getirmektedir.

Genital Bölge Lazer Tedavisi Kanser Yapar Mı?

Gental bölgeye lazer epilasyon uygulamasında bulunulmasının kanseri tetikleyici hiç bir etki bulunmamaktadır. Çünkü lazer epilasyon uygulamasında cilde iletilen ışınlar ve ısı dalgaları organlara zarar vermemekte. Mesafe yapısı olarak köküne kadar inen ısı dalgaları sonrasında sadece kıl köklerine etki etmektedir.

Kadın Lazer Epilasyon
BENZER TEDAVİLER
Kadın Lazer Epilasyon
Kadın Lazer Epilasyon, yeni nesil lazer epilasyon cihazları ile tüm cilt tiplerinde ve kıl karakterlerinde etkili ve kalıcı epilasyon tedavisini sunar.

Lazer Epilasyon Tedavisinin Kıl Köklerine Etkisi

Genital bölgeye lazer epilasyon uygulamasında bulunmadan önce muhakkak bilmeniz gereken önemli ayrıntılar söz konusudur. Ağda ve benzeri diğer uygulamada bulunan epilasyon uygulamaları cildi tahriş etmesinin yanı sıra aynı zamanda bölgede batıkların oluşmasına sebep olmaktadır. Buda zaman içerisinde kıl dönmesi vb koşullarda olumsuz sonuçlara sebebiyet verecektir. Bunun için etkili bir sonuca ulaşmanızı sağlayan lazer epilasyon aynı zamanda genital bölgede oluşan renk değişimlerini de ortadan kaldırmakta.

Genital bölgenizin pürüzsüz bir görünüme kavuşması aynı zamanda idrar yolu hastalıkları için de etkili bir uygulamadır.Ağda, tıraş bıçakları, içeriği belirli olmayan tüy dökücü kremler cilt yapınızı olumsuz etkilemektedir. Zaman içerisinde zahmetli ve acıya ağrıya neden olan bu tür uygulamalar kısa süre sonrasında kıl dönmesi, batık, morarmalar ve benzeri etkilere neden olmaktadır. Lazer epilasyon uygulaması sadece 10 dakikada uygulanarak tüm bu sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Lazer epilasyon uygulamasında tüylerin bulunduğu tüm alanlara uygulama sağlanmakta. Ağda vb uygulamalarda olduğu üzere lazer epilasyon uygulamasında hissedilmekte olan ağrı acı oldukça az seviyededir. Kişi bir cımbız ile alınan kıldan daha az acı hissine kapılacaktır.

Yapılan uygulamanın yoğunluğuna göre ortalama olarak 10 dakika gibi kısa bir süre zarfında epilasyon uygulaması gerçekleştirilmekte. Öyle ki zaten acı hissinin oluşmama etkenlerinden bir tanesi de şudur tüy köklerine atış uygulamasında bulunduktan sonra bölge uyuşmakta ve hissiyat durumu tamamen ortadan kalkmaktadır.Lazer epilasyon uygulaması özellikle koyu vede kalın renkli tüylerde etkili olmaktadır. Kalın ve koyu renkli tüylerde etkili olmasının sebebi ise lazer epilasyon cihazı ile kıl köklerine yapılan atışın netlik kazanmasından kaynaklanmaktadır.

Lazer epilasyon uygulaması doğru kişiler tarafından uygulandığında sizlere başarılı sonuca götürmektedir. Öyle ki lazer epilasyon uygulaması kapsamında uzman kişilerce epilasyon uygulamasına tabii olursanız tüylerin tekrar çıkma olasılığı yok denecek kadar azdır.

Lazer epilasyon uygulamasında tüylerin rengini vb özelliklerini bilmek son derece önemlidir. Öyle ki tüylerin kalınlık oranını ve benzeri özelliklerini ilk olarak analiz etmeli sonrasında epilasyon uygulaması ve seans planlaması için işe koyulmalıdır.

Genital Bölge Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Genital bölge lazer epilasyon uygulamasına 15 yaş üzeri kişiler tabii olmaktadır. Yaş ortalamasının bu şekilde yapılması kişinin gelişim çağında olmasından dolayı daha küçük yaşlardaki kişilerin yaptırması önerilmez.

Beyaz, kızıl ve açık renk tonuna sahip olan kişilerde lazer uygulaması başarılı sonuç vermemektedir. Uygulama öncesinde genital bölgenin uygulamaya hazır olması yani hijyenik ve temiz olması gerekmektedir. Hamilelik sürecinde olan kişilere uygulanması önerilmemektedir.

Genital bölgeye lazer epilasyon uygulamasında bulunulması sonucunda estetik olarak kasık üçgeni dışına kıllar taşmamaktadır bununla beraber steril bir klinik tercih edilmeli ve uygulama öncesinde konu ile ilgili uzman hekimler tercih edilmeli.

Genital bölge diğer lazer uygulamasında bulunulan bölgelere göre daha hassas olduğundan dolayı bu ayrıntı es geçilmemeli. Lazer epilasyon uygulaması kapsamında yapılan hiç bir işlem bölgede meydana gelecek olan tüylenmenin önüne geçmeyecek daha fazla bölgeye yayılma ve daha da çoğalma sağlayacaktır. Bunun için lazer epilasyon uygulaması sizler için bir nevi avantaj sağlamakta diyebiliriz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Genital Bölgeye Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bayanlar İçin

Tüm Vücut Bayan
Tüm Bacak Bayan
Alt Bacak Bayan
Üst Bacak Bayan
Tüm Kol Bayan
Yarım Kol Bayan
Kol Altı Bayan
Genital Bölge Bayan
Bikini Bayan
Göbek Bayan
Sırt Bayan
Göğüs Arası Bayan
Göğüs Ucu Bayan
Yüz Bayan
Bıyık Bayan
Çene Bayan

Erkekler İçin

Sakal Üstü Erkek
Kulak Erkek
Boyun Erkek
Ense Erkek
Kaş Erkek
Tüm Sakal Erkek
Tüm Kol Erkek
Yarım Kol Erkek
Göğüs Erkek
Sırt Erkek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button
×