Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Koltuk Altı Beyazlatma

Koltuk Altı Beyazlatma

Koltuk Altı Kararması Nedir?

Koltuk altı kararması, hemen her kadının yaşadığı ve yaz aylarında oldukça rahatsız eden bir cilt problemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yaz aylarında giyilen kolsuz veya askılı kıyafetlerden görünen koltuk altlarımızın, her daim temiz ve eşit bir cilt tonunda olması gerekmektedir. Fakat zaman içerisinde koltuk altlarında oluşan kararmalar, hem kıyafet seçimlerinde kısıtlamaya hem de psikolojik açıdan olumsuz etkilemeye başlamaktadır.

Koltuk altında oluşan kararmalar tıpta “Akanthosis Nigricans” olarak bir cilt hastalığı olarak nitelendirilmekte olup, ciddi veya sağlığı tehdit eden bir sorun olarak görülmemektedir. Koltuk altı kararması genetik bir sorun olabileceği gibi, genellikle dış etkenlere bağlı olarak meydana gelen bir problemdir.

Koltuk altı kararmasına neden olan faktörler arasında epilasyon, obezite, hormonlar, diyabet, aşırı terleme ve deodorant kullanımı yer almaktadır. Koltuk altı kararması problemine çözüm olarak Koltuk Altı Beyazlatma tedavileri uygulanmaktadır. Fakat uygulanan her tedavi başarılı sonuçlar doğurmamakta, çoğunlukla var olan kararmalarının arttığı ve cildin tahriş olduğu görülmektedir.

Koltukaltı kararması probleminin profesyonel bir şekilde tedavi edilmesi ve cilt tonunun eşitlenmesi için, kliniğimizin ücretsiz ön muayene fırsatından yararlanarak tedavi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden Koltuk altı Beyazlatma fiyatları hakkında bilgi alabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Genital Bölge Beyazlatma
BENZER TEDAVİLER
Genital Bölge Beyazlatma
Genital Bölge Beyazlatma dermis tabakasındaki koyulaşmaya yol açan melanosit hücrelerinin lazerle tahrip edilmesini amaçlayan cilt beyazlatma işlemidir.

Koltuk Altı Beyazlatma

Koltuk altı kararması problemi yaşayan kişiler, koltuk altı beyazlatma yöntemlerine başvurmaktadır. Koltuk altı beyazlatma tedavileri arasında renk açıcı kremler ve doğal yöntemler gibi birçok alternatif yol bulunmaktadır. Fakat bu yöntemler ile istenen renk eşitliğini elde etmek pekte mümkün sayılmamaktadır.

Koltuk altı beyazlatma problemi için, kliniğimizde uygulamış olduğumuz en etkili yöntem lazerle Koltuk Altı Beyazlatma tedavisidir. Bu lazerle cilt tedavisi yöntemi ile cilt tonu kolayca eşitlenir ve bölgede var olan lekelenmeler giderilerek başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Lazerle Koltuk Altı Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Kliniğimizde uygulamış olduğumuz lazerle Koltuk Altı Beyazlatma yöntemi oldukça kolay ve kısa süren bir işlemdir. Lazer yönteminde amaç, koltuk altına uygulanan lazer ışınları sayesinde cilde renk veren melanin maddesini hasara uğratarak rengin açılmasını sağlamaktır. Lazerle koltuk altı beyazlatma işlemi çoğunlukla anesteziye ihtiyaç duyulmadan uygulanan bir yöntemdir. İşlem sırasında bölgede hafif yanma hissedilebilir.

Hastaların tercihine göre işlem öncesinde bölgeye anestezik krem uygulaması da yapılabilmektedir. Bu sayede oldukça konforlu bir tedavi süreci sağlanmış olacaktır. Lazerle koltuk altı beyazlatma tedavisi sonrasında, koltuk altlarında oluşan kararmalar açılmaya başlayarak daha sağlıklı, canlı ve pürüzsüz bir cilt yapısı ortaya çıkacaktır. Lazer yöntemi oldukça başarılı sonuçlar elde dilen ve sağlığı tehdit etmeyen bir yöntem olarak sıklıkla uygulanmaktadır.

Lazerle Koltuk Altı Beyazlatma Seans Süresi ve Sayısı

Lazerle Koltuk Altı Beyazlatma seans süresi ve aralığı, kliniğimizde ücretsiz ön muayene sırasında yapılan detaylı muayene ve analiz sonucunda belirlenebilmektedir. Bunun yanı sıra seans süresi ve aralığı kişiden kişiye değişmekte olup, tedavi planlaması da bu doğrultu da yapılmaktadır. Genel olarak lazerle koltuk altı beyazlatma tedavilerinde tek seansta sonuç elde edilmekte olup, seans aralıkları 20 gün ya da 1 ay şeklinde belirlenmektedir.

Tedavi sonrasında koltuk altı bölgesinin 1 gün suyla temas edilmemesi önerilmektedir. Ayrıca doktorun vereceği kremlerinde düzenli bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Lazerle koltuk altı beyazlatma işlemi oldukça kolay bir tedavi olduğundan, kişiler işlem sonrasında hemen sosyal yaşamlarında devam edebilmektedir.

Sizlerde koltuk altı kararması problemi yaşıyorsanız, kliniğimizin ücretsiz ön muayene fırsatından yararlanarak Koltuk Altı Beyazlatma tedavilerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve tedavi planlaması oluşturabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden de Koltuk Altı Beyazlatma fiyatları hakkında bilgi edinebilir ve randevu talebinde de bulunabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Koltuk Altı Beyazlatma Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button
×