Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Tedavisi

Koltuk altı tüyleri hem kadınlar hem de erkekler tarafından önemli hiyjen ve estetik sorunlara yol açmaktadır. Terleme sonrasında koku, kıyafet seçiminde estetik problemler, klasik yöntemler ile alınmasının ardından koltuk altı kararması ve kıl yoğunluğunun artması gibi pek çok rahatsız eden sorunların oluşmasına yol açtığı için kesin ve kalıcı çözümler sunan Koltuk Altı Lazer Epilasyon yöntemi tercih edilmektedir.

Gelişen teknolojisi sayesinde ağda, ip, jilet ve tüy dökücü kremler gibi klasik yöntemlerin zahmetli ve uğraştırıcı geçici etkileri ile uğraşmak yerine daha etkili ve kalıcı yöntemler ile koltuk altı tüylerinin çözümlenmesine olanak sunan lazer epilasyon yöntemleri ile daha pürüzsüz ve hijyenik bir görünüme sahip olmak oldukça kolaydır.

Kadınlar ve erkekler tarafından en sık tercih edilen koltukaltı lazer epilasyon işlemi öncesinde cilt tipine ve kıl karakterine göre uygun cihaz ve doğru doz seçiminin yapılabilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışı yapılmasını sağlayabilir; test atışı sonrasında kılın ve cildin lazer ışınına vermiş olduğu yanıtın analiz edilerek kişiye özel seans planlamasının oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz.

Kıl köklerini lazer ışınları ile tahrip ederek fonksiyonlarını bozan ve uzama özelliğini yitiren en etkili epilasyon yöntemi olan lazer teknolojisi ve uygulama bölgeleri hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Koltuk Altı Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Koltuk Altı Lazer Epilasyon vücudun diğer bölgelerine kıyasla oldukça rahat ve kolay işlem olanağı olan bölgedir. Test atışı sonrasında bu bölgedeki kıl karakterine ve cilt tipine uygun lazer epilasyon cihazının ve doğru doz ayarlamalarının yapılmasının ardından işleme geçilmektedir.

Her iki koltuk altı bölgesi lazer epilasyon cihazının sistem başlığı ile düzenli olarak taranmaktadır. Her bir lazer ışını tekli atımlar halinde cilt altındaki kıl köklerine iletilmektedir. Bu atımların her biri düzenli aralıklar ile gönderilerek tüm koltuk altı taranmaktadır. Tarama işleminin sonlanmasının ardından koltukaltı lazer epilasyon seansı tamamlanmış olmaktadır.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

Koltuk Altı Lazer Epilasyon seans sayısı ve seans aralıkları kullanılan lazer epilasyon teknolojisine, kıl karakterine, kıl yoğunluğuna, cilt tipine ve kılın lazer ışınına vermiş olduğu yanıta göre değişmektedir. Ancak istenilen olumlu etkiler için 6 ila 8 seans gereklidir. Koltukaltı lazer tedavisi için seans aralığı ise kıl uzama hızına göre 4 ila 6 haftadır.

Koltuk Altı Lazer Epilasyonda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koltuk Altı Lazer Epilasyon tedavisinin başarı oranı epilasyon öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken noktalar ile paraleldir. Bu nedenle bu parametrelerin özenle dikkat edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Öncelikle lazer epilasyon ışınlarının kıl köklerinde yer alan ve kıla rengini veren melanin hücrelerini hedef aldığı bilinmelidir. Bu nedenle her lazer epilasyon tedavileri öncesinde olduğu gibi koltukaltı lazer epilasyon uygulamasından en az 3 gün önce kılların köklerinden koparılmadan yalnızca jilet yardımı ile kısaltılması gerekmektedir. Böylece kıl köklerinin lazer ışınlarını daha etkin bir şekilde absorbe etmesi sağlanmaktadır.

Lazer epilasyon uygulaması renk hücrelerini hedef alan bir işlem olması nedeni ile uygulamadan önce cildin bronzlaşmasına neden olan güneşlenme ya da solaryum gibi uygulamalardan kaçınılması gerekmektedir. Bu tip bronzlaştırıcı uygulamalar tedavi sonrasında cilt yüzeyinde pigmentasyon sorunlarının oluşmasına yol açabilmektedir.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon uygulaması sonrasında ise ışınlar kıl köklerinde emildiği için bir ısı artışı olarak kendini göstermektedir. Bu durum olası geçici yan etkidir. Bölgedeki sıcaklık artışının cilt tahrişi oluşturmaması nedeni ile bölgenin 24 saat süre ile sıcak su ile temasından kaçınılması gerekmektedir. Ancak cilt hassasiyetinin ve sıcaklık artışının en aza indirilebilmesi için buz uygulaması önerilmekte olup, herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan 1 ila 2 saat içerisinde kendiliğinden hafifleyerek kaybolduğu unutulmamalıdır.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Koltuk Altı Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bayanlar İçin

Tüm Vücut Bayan
Tüm Bacak Bayan
Alt Bacak Bayan
Üst Bacak Bayan
Tüm Kol Bayan
Yarım Kol Bayan
Kol Altı Bayan
Genital Bölge Bayan
Bikini Bayan
Göbek Bayan
Sırt Bayan
Göğüs Arası Bayan
Göğüs Ucu Bayan
Yüz Bayan
Bıyık Bayan
Çene Bayan

Erkekler İçin

Sakal Üstü Erkek
Kulak Erkek
Boyun Erkek
Ense Erkek
Kaş Erkek
Tüm Sakal Erkek
Tüm Kol Erkek
Yarım Kol Erkek
Göğüs Erkek
Sırt Erkek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button
×