Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Nedir?

 İstenmeyen tüyleri olan ve 12 yaşından büyük olan kişiler için uygun olan bu yöntem birçok kişi tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. İstenmeyen tüyleri ağrısız, acısız ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırmak isteyen kişiler için oldukça önemli olan bu yöntem sayesinde uzman kişiler tarafından yapılacak olan işlemler sonucunda kurtulabileceksiniz. Oldukça kısa süren ve sizi hiç yormayan bu işlem sonucunda oldukça mutlu kalacak ve diğer tüylerden kurtulma yöntemlerini unutarak bir kenara bırakacaksınız. Lazer epilasyon yaptırmanın en büyük avantajlarından birisi ağda, cımbız ve diğer zaman kaybettirici yöntemler ile uğraşmamak ve zamanınızın büyük bir kısmını geri kazanmanız olacaktır. Lazer epilasyon işlemleri uygulama alanlarına göre değişmek ile birlikte oldukça kısa süren bir işlem trafiğidir. Bu işlemler bittiğinde oldukça rahatlamış ve hafiflemiş olabileceksiniz.

Özellikle bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilmekte olan lazer epilasyon yöntemini baylar da oldukça basit ve güzel bir şekilde tercih edebilir. Lazer epilasyon işlemleri tamamen klinik ortamında ve size hiçbir zarar gelmeyecek şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle korkmanıza, endişe etmenize gerek yoktur.

 

Lazer epilasyon sistemlerinde gözle görülemeyecek derecede frekanslara sahip olan lazer ışınları kullanılmaktadır. Lazer epilasyon işlemi sonrasında istenmeyen bölgelerinizdeki tüyler tekrar çıkmayacak ve sizi bir daha rahatsız etmeyecektir. Tüylerinizden en hızlı kurtulmanın yolu Lazer epilasyon olduğu gibi, tüylerinizden en acısız şekilde kurtulmanın yolu da Lazer Epilasyon işleminden geçmektedir. Lazer epilasyon işlemlerinde kullanılmakta olan ışınlar cildinize hiçbir zarar vermemekte ve kalıcı sorunlara da yol açmamaktadır. Kullanılmakta olan ışınların tek etki edeceği nokta tamamen tüyleriniz ve kıllarınız olacaktır.

Lazer epilasyon öncesinde ve sonrasında hiçbir şekilde ağrı hissetmeniz mümkün değildir. Son teknoloji kullanılarak yapılan lazer epilasyon işlemlerinde çok fazla acı hissetmemeniz amaçlanmış olup sizlerin konforu için her türlü detay da düşünülmüştür. Lazer epilasyon sonrasında ise büyük ağrılar hissetmeniz mümkün değildir. Bu anlamda korkmanıza gerek yoktur, ancak ufak ufak yanmaların olması oldukça doğal olmaktadır. Ağrıyı şöyle özetleyerek son noktayı koyabiliriz. Ağda işleminde yaşadığınız acıdan daha az bir acı ve yanma hissederek bu işlemi bitirecek ve tüysüz bir yaşama merhaba diyebileceksiniz.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon işlemleri özel ve stabilize edilmiş odalarda uzman kişiler tarafından sizlere yapılmaktadır. Lazer epilasyon yapılmakta olan odalarda ve ortamlarda asla sizi rahatsız edecek obje ve eşya yer almamaktadır. Yoğun hijyenli bir ortam ve sizi rahatsız etmeyecek derecede ışığa sahip olan bir ortamda lazer epilasyon işlemleriniz sürdürülmektedir.

Lazer epilasyon işlemlerinde kullanılmakta olan cihazlar, kıl ve tüylerinizi ortadan kaldırabileceği gibi kıl köklerine de etki edeceği için tekrar çıkmaması da sağlanmaktadır. Lazer epilasyon işlemleri 10 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Böylece hiçbir sorun yaşamayacak ve başarılı bir şekilde güzel bir görüntüye kavuşmuş olabileceksiniz.

Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları?

Lazer epilasyon yaptıran kişilerin mutlu olmaması için hiçbir sebep bulunmamaktadır. Tüylerinden kurtulmak isteyen kişilerin en büyük yardımcısı olan lazer epilasyon yöntemi bu kişilere çok kısa bir süre içerisinde yardımcı olacaktır. Lazer epilasyon kullanırken vücudunuzun zarar görmemesi, ağrı çekmeyecek olmanız, çok hızlı bir şekilde sonuca ulaşacak olmanız ve bir daha tüylere sahip olmayacak olmanız sizi oldukça mutlu edecek ve uzun bir zaman bu konudan mutlu olarak ayrılmanızı da sağlayabilecektir.

Ayrıca lazer epilasyon sonucunda vücudun daha diri ve canlı gözükmesi de mümkün olduğundan dolayı estetik olarak daha güzel bir görüntüye sahip olmanız da mümkün olabilmektedir.

Lazer Epilasyon Kalıcı mıdır?

Lazer Epilasyon işlemlerinin tek seansta sona ermesi oldukça zordur. Bu nedenle birkaç seans ile bu işlemleri bitirmek çok daha doğal ve normal olacaktır. Lazer Epilasyon işlemlerinin tekrarlanması mutlaka gereklidir. Tekrarlanmasından kasıt tek seansta işlemlerin bitmeyecek olmasıdır. Seansların tek seansta bitmeyecek olması, ilk seans sırasında tam uzamış olmayan kılların ve tüylerin bulunmasından kaynaklanmaktadır. İkinci seansta, ilk seansta gözden kaçan kıl ve tüyler de Lazer Epilasyon işlemine tabii tutularak tüy ve kıllardan sonsuza dek uzaklaşmak mümkün olabilmektedir.

İki lazer epilasyon işlemi arasında en az 4 en fazla 8 hafta süre olması gerekmektedir. Bu iki süre içerisinde tüm tüy ve kıllardan uzaklaşarak rahat bir görünüme kavuşmanız mümkün olabilecektir. Tekrarlanma süreleri, işlem yapılan bölgeye ve alana göre de değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle işlem yaptıracağınız alanı uzmanlarımıza ileterek daha verimli cevaplar almanız mümkün olabilecektir.

Lazer Epilasyon En Çok Hangi Bölgelere Yapılıyor?

Lazer epilasyon için herhangi bir bölge ayrımı bulunmamaktadır. Kişilerin yoğun tüylenme olan bölgeleri farklılık gösterebileceği için kişiye özel çözümler ve tedaviler uygulanmaktadır. Lazer epilasyon işlemine geçilmeden önce tüylenme olan noktalar sizlerin de söylemi ile tespit edilir ve sonrasında operasyon işlemleri başlatılır.

Lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin en çok bu işlemi yaptırdıkları bölgeler arasında kol, bacak, koltuk altı, bikini bölgesi gibi bölgeler yer almaktadır. Bu bölgeler oldukça kolay ve sorunsuz bir şekilde Lazer epilasyon işlemine tutulabildiği için tüylerden kurtulmak da oldukça basit olabilmektedir.

Lazer Epilasyon Kimler Tarafından Yapılıyor?

Sağlığınızı ilgilendirmekte olan her türlü işlem uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır. Kurumumuzda verilen ve sizlere sunulan tüm hizmetler alanında eğitim almış, sertifikası olan ve bir takım hijyen şartlarına özen gösteren kişiler tarafından klinik ortamında verilmektedir. Bundan dolayı aklınızda soru olmasına gerek yoktur. Uygulama aşamaları hakkında bilgiler operasyon işlemi öncesinde tarafınıza iletilecek ve detaylı bir şekilde bilgilendirileceksiniz. Böylece aklınızdaki tüm sorular giderilecek ve rahat bir kafa ile işlemler başlayacaktır. İşlemin her aşamasında istediğiniz soruları işlemi yapacak olan kişiye yöneltebilirsiniz. Her işlem sizin onayınız ile yapılacak ve başarılı bir şekilde tamamlanacaktır.

Lazer Epilasyon Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Lazer epilasyonun birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar incelendiğinde karşımıza oldukça uzun bir liste çıkabilmektedir. Lazer epilasyon işleminin en büyük avantajlarından birisi, tüylerin tekrar çıkmasını engellemek ya da oldukça uzun yıllar tüy çıkmamasını sağlamaktır. Böylece kişi istenmeyen tüylerin çıkmasını engellemek ile birlikte daha temiz ve hijyenik bir vücuda da sahip olabilmektedir.

Birçok kişinin bildiği gibi vücudumuzda çıkan kıllar, temizlenmediğinde ve gereken ilgi gösterilmediğinde bir takım hastalıklara yol açabileceği gibi kötü bir görüntüyü de beraberinde getirmektedir. Özellikle yetişkinlerin karşılaştığı bir diğer durum ise vücutta istenmeyen yerlerde çıkan tüylerin kişinin psikolojisine zarar verdiği ve bir takım problemleri beraberinde getirdiği olmaktadır. Bu nedenle bu tür sorunları yaşamamak, tüylerden uzaklaşmak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için lazer epilasyon işlemi şarttır.

Lazer epilasyon işleminin en büyük avantajları arasında ise; ağda, cımbız gibi tüy alma yöntemleri kadar fazla zaman almamasıdır. Üç yöntem ile yapılan işlemlerin aldığı zamanlara baktığımızda en az zamanın da lazer epilasyon yöntemine ait olduğunu görebiliyoruz. Oldukça hızlı çalışmakta olan lazer epilasyon yönteminin size büyük zamanlar katmasının yanı sıra vücudunuzun tahriş olmamasını da sağlayabilmektedir.

Lazer Epilasyon Avantajları?

Lazer epilasyon işlemleri tamamen kalıcı olduğu gibi geri dönüşü olmayan bir şekilde tüylere son vermektedir. Lazer epilasyon işlemine tabi tutulan bölgelerde tüy veya kıl çıkması oldukça zor ve imkansız olmaktadır. Lazer epilasyon işlemi kıl ve tüy köklerini tahrip etmesi nedeniyle bu işlemin geri dönüşü imkansıza yakın olmaktadır. Yani bu işlem sonucunda tekrar tüy ve kıl çıkmasını beklememeniz gerekmektedir. Amerika başta olmak üzere birçok ülkede kullanılmakta olan bu işlem FDA gibi kurumların onaylamış olduğu bir işlemdir.

Lazer Epilasyon Yaptırmanın Fiyatları?

Lazer epilasyonda kaliteli, size uygun ve tamamen steril malzemeler kullanılmaktadır. Bu nedenle hem sizin sağlığınız için hem de yapılacak işlemin verimli olması açısından her türlü detaya dikkat edilmektedir. Epilasyon yöntemleri arasında en iyisi ve başarılısı olan Lazer Epilasyon yöntemi en maliyetli yöntem olsa da kalıcı bir yöntem olduğu için de sizleri en mutlu edecek yöntem olmaktadır. Lazer epilasyon işlem ücretleri kişiden kişiye, işlem yapılacak bölgeden bölgeye göre de değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle uzmanlarımız ile görüşmeli ve ona göre karar vermeniz gerekmektedir. Çok kısa sürede size geri döneceğimizi garanti edebiliriz.

Erkekler Lazer Epilasyon Yaptırabilir Mi?

Kıl ve tüylerinden şikayetçi olan her birey lazer epilasyon işlemi yaptırabilir. Lazer epilasyon işlemi için herhangi bir kısıtlama veya filtre bulunmamaktadır. Lazer epilasyon işlemi yaptırmak için 12 yaşından büyük birisi olmanız yeterli olabilmektedir. Erkekler de lazer epilasyon yaptırabilir. Bacak, genital bölge, sakal, bıyık, kol ve birçok bölgeye lazer epilasyon yaptırmak mümkün olabilmektedir. Lazer epilasyon yaptıran erkeklerin sayısı hiç azımsanmayacak derecede yüksektir.

Lazer Epilasyon İşleminden Korkmam Gerekir Mi?

Lazer epilasyon işlemlerinden korkmanıza hiçbir neden bulunmamaktadır. İşlemlerin her evresinde bilgi alabilir, sorunuzu uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz. Böylece hem içinizi rahatlatabilir hem de geçen zamanı daha verimli hale getirebilirsiniz. Lazer epilasyon işlemi sırasında size özel gözlük verildiği için de gözlerinizin zarar görme gibi bir durumu da olmayacaktır.

Lazer epilasyon işleminiz sırasında ağrı hissetmeyeceğiniz gibi, işlem sonrasında da ağrı hissetmeyeceksiniz. Çok ufak yanmalar olması muhtemeldir, ancak bu tür yanmalar yaşam konforunuzu etkilemeyecektir. Böylece hayatınıza ve yaşam tarzınıza kaldığınız yerden devam etmek de oldukça kolay olabilecektir.

Lazer Epilasyon İşlemi İçin Randevu Almak Gerekiyor Mu?

Lazer epilasyon işlemi öncesinde sizinle görüştüğümüz için bu tür bilgileri size özel olarak polikliniklerimizde verebilmekteyiz. Randevu almak, bu tür işlemleri gerçekleştirmek için gerekli olan bir durum değildir. İşlemin ne zaman gerçekleşeceği hakkında detaylar size klinikte bulunmakta olan kişiler tarafından verilecek ve tüm sorularınız da giderilecektir. Bu nedenle içinizi ferah tutun ve tüylerden kurtulmanın keyfine varın.

Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları?

Uzun bir süredir yapmış olduğumuz lazer epilasyon işlemlerinden oldukça fazla kişi yararlanmış ve memnun bir şekilde kurumumuzdan ayrı    lmıştır. Bazı bölgelere tek seans yeterli olabiliyorken bazı bölgelerde ise birkaç seans anca yeterli olabilmektedir. İşlem sonrasında yapmış olduğumuz anket ve sorular ile bizimle çalışan kişilerin ne kadar memnun olduğunu anlamış bulunmaktayız.

Lazer epilasyon işlemlerinde tecrübeli ekibimiz, temiz ve hijyenik operasyon alanlarımız ve müşteri memnuniyeti ilkelerimiz ile oldukça büyük işleri başarmış ve yüzlerce farklı portföyü barındırmaktayız. Sizlerde bizimle çalışarak, istenmeyen tüy ve kıllarınızdan çok hızlı bir şekilde kurtulabilir ve daha özgür bir yaşam tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için ise ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bayanlar İçin

Tüm Vücut Bayan
Tüm Bacak Bayan
Alt Bacak Bayan
Üst Bacak Bayan
Tüm Kol Bayan
Yarım Kol Bayan
Kol Altı Bayan
Genital Bölge Bayan
Bikini Bayan
Göbek Bayan
Sırt Bayan
Göğüs Arası Bayan
Göğüs Ucu Bayan
Yüz Bayan
Bıyık Bayan
Çene Bayan

Erkekler İçin

Sakal Üstü Erkek
Kulak Erkek
Boyun Erkek
Ense Erkek
Kaş Erkek
Tüm Sakal Erkek
Tüm Kol Erkek
Yarım Kol Erkek
Göğüs Erkek
Sırt Erkek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

×