Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma

Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma

Lazer ile Tüy Sarartma

Lazer epilasyon uygulaması için çok ince olan ve renk tonlaması olarak da çok açık renkte olan kıllara lazer epilasyon uygulanamamaktadır. Bunun sonucunda kişi her ne kadar ince ve açık renkte de olsa kıllardan rahatsız olup alternatifler arayabilir. Bu durumda bizlere alternatifler sunan uygulamalardan bir tanesi de Q Switch Lazer olmakta. Q Switch Lazer ile lazerin etkide bulunamadığı tüm alanlara etki ederek daha açık renkte ve daha ince kılların oluşturulmasına olanak sağlamaktadır.

Q Switch  uygulaması ile tüy sarartma işlemi sonrasında uzun süreli kalıcılık sağlayacak şekilde kıl inceltme ve sarartma işlemi uygulamaktadır. Lakin diğer uygulamalarda da olduğu üzere bu kalıcı bir uygulama değildir. Tüylerin incelme etkisi uzun süre sürse de tüylerin sararması 4-6 hafta arasında sürmektedir. Bu süre zarfı sonucunda sararma etkisi azalmaktadır. Tüylerde meydana gelen incelme daha uzun süreli etkisini sürdürmektedir. Lakin uzun süreli bir tüylerde incelme kalması adına daha fazla seans uygulamak gerekir.

Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma Nasıl Yapılır?

Tüy sarartma işlemi kişinin lazer etkisiyle yok edilemeyen tüyleri üzerinde etkilidir. İşlem esnasında sadece ufak batma hissinden başka herhangi bir şey hissetmezsiniz. Uygulama sonucunda canınızı acıtacak düzeyde herhangi bir etki hissetmezsiniz. Uygulama sonucunda cilt lekesi gibi durumlar ile karşılaşmazsınız. Hafif bir kızarıklık söz konusudur cilt üzerinde buda bir kaç saat sonrasında geçmektedir.

Bıyık Lazer Epilasyon
BENZER TEDAVİLER
Bıyık Lazer Epilasyon
Bıyık Lazer Epilasyon dudak üstündeki kalın ve siyah kıl köklerini lazer ışınları ile tahrip ederek uzama özelliklerini bozan güvenli bir uygulamadır.

Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma İşlemi Kimlere Uygulanabilir?

Tüm cilt tiplerine uygun olan Q Switch Lazer uygulaması son derece güvenli ve kolaylıkla uygulanabilen bir işlemdir. Ten rengimiz ne olursa olsun uygulama esnasında bu açıdan herhangi bir problem yaşanması gözlemlenmez.

Çoğu kişinin aklında kalan sorulardan bir tanesi de yaz aylarında lazer uygulamalarının uygun olup olmadığıdır. Yazın sıcaklarında dahi güvenle yaptırabileceğiniz Q Switch Lazer uygulaması sonucunda güneşten korunduğunuz takdirde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşük.

Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma Yapılan Bölgeler

Çoğu bayan bu bölgedeki farkı hissetmektedir diyerek açıklamamıza devam edelim. Bıyık bölgesi özellikle bayanların en sık rahatsızlık duydukları bölgedir. Her ne kadar içeride bunu kimi zaman çok fazla takıntı haline getirmesek de özellikle güneşli günlerde dışarıya çıktığımızda güneşinde etkisiyle açık renkteki tüylerimiz oldukça rahatsızlık vermektedir. Bıyık, çene, üst kol kısımları, karın, sırt ve bacak arkası kısımlara Q Switch Lazer Epilasyon uygulamasında bulunulabilmekte.

Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Uygulanacak olan lazer epilasyon seanslarına düzenli olarak gidilmeli
 • Seans sonrasında rahatlatıcı kremler kullanılmalı ve özellikle de işlem sonrasında dışarıya çıkacaksanız güneş koruyucu kremler kullanmalı normalde de nemlendirici kremler ile yüzünüzü rahatlatmalısınız.
 • Cilt hassasiyeti oluşturan retinoik asid içerikli ilaçlar uygulama esnasında kullanılmış ise 1 hafta kadar beklemeli ve sonrasında doktor önerileri doğrultusunda hareket edilmeli.
 • Uygulama sonrası ilk haftasında havuz, hamam, sauna gibi alanlara gidilmemeli.
 • Tüy sarartma işleminde beyaz tüylerden sonuç alınamamaktadır.
 • İşlem öncesinde tüyler kısaltılmalı lakin kıl köküne müdahale edilmemelidir.
 • Uygulama sonrasında cilt yüzeyinde hafif kızarıklık oluşacağından dolayı çok fazla cildinize el sürmemelisiniz.

Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma

Çoğu kişi tarafından tercih edilmekte olan bu yöntem sayesinde bazı tüyleriniz dökülürken bazıları ise gözle görülemeyecek şekilde incelir ve sararır. Tüy sarartma işlemi sonucunda başarı sonuç elde edilmektedir. Q Switch uygulaması esnasında diğer uygulamalara oranla en alt seviyede acı hissine kapılmaktasınız.

Uygulama sonrasında yüzümüzde ve vücudumuzda bulunan tüyler lazer ile uyarılarak cilt yapısında elastin ve kolajen lif sentezi sağlamaktadır. Aynı zamanda Q Switch cilt üzerinde alacalı görünen pigmentasyonu bozulmuş görüntünün de soluklaşmasını sağlamaktadır. Bu sayede cilt daha parlak ve daha aydınlık görünmesi sağlanmaktadır.

PTP modunda uygulanan tüy sarartma uygulaması nano saniye kadar kısa bir süre zarfında uygulanmaktadır. Uygulamanın yapılmasındaki amaç hem cilt yapısı üzerinde tüylerin görünümünü azaltmak hem de aynı zamanda antiaging sağlamaktır.

Cilt üzerinde hasar oluşturmadan yan etki oluşumunu önleyerek pik enerji sistemi kapsamında maksimum enerji sağlanmaktadır. Q Switch Lazerin en güçlü modu ile bu işlemi uygulayarak tüylerin sararmasında verimli sonuç elde edebilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bayanlar İçin

Tüm Vücut Bayan
Tüm Bacak Bayan
Alt Bacak Bayan
Üst Bacak Bayan
Tüm Kol Bayan
Yarım Kol Bayan
Kol Altı Bayan
Genital Bölge Bayan
Bikini Bayan
Göbek Bayan
Sırt Bayan
Göğüs Arası Bayan
Göğüs Ucu Bayan
Yüz Bayan
Bıyık Bayan
Çene Bayan

Erkekler İçin

Sakal Üstü Erkek
Kulak Erkek
Boyun Erkek
Ense Erkek
Kaş Erkek
Tüm Sakal Erkek
Tüm Kol Erkek
Yarım Kol Erkek
Göğüs Erkek
Sırt Erkek

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Deniz dedi ki:

  Merhaba, benim göğsümde ayva tüyünden biraz daha kalın tüyler var ve ben diot lazere başladım ama korkum daha da artması ya da kalınlaşması öyle bir durum söz konusu olabilir mi

  1. EsmerLife dedi ki:

   Merhaba Deniz Hanım mail adresinize sorularınız için dönüş yapılacaktır.

Call Now Button
×