Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Tarama Lazer Epilasyon

Tarama Lazer Epilasyon

Tarama Diode Lazer Epilasyon

Klasik lazer epilasyon teknolojilerinden ve protokollerinden farklı özelliklere sahip olan Tarama Lazer Epilasyon teknolojisi, yeni nesil diode lazer ile yapılmaktadır. İstenmeyen tüylerin yok edilmesinde başarılı sonuçlara sahip olan bu teknolojik lazer sistemi, farklı cilt tipleri ve farklı cilt hassasiyetlerine göre uygun protokol belirlenmesine olanak sunmaktadır.

Her mevsim, her vücut bölgesinde kişiye özel oluşturulan tedavi planlamasına göre uygulama yapılmasına olanak sunan bu lazer epilasyon, ince kıl karakterlerinde üstün başarılı etkileri gösterirken aynı esnada atışlar esnasında oluşan aşırı ısınmaya bağlı gelişen cilt hassasiyetlerini soğuk hava ve safir soğutma özelliği ile minimize etmektedir.

Lazer epilasyon tedavilerinde hasta konforunu en üst seviyeye çıkararak işlem yapılmasına olanak sunan bu lazer teknolojisi öncesinde kıl köklerinin ve cildin lazer epilasyona vermiş olduğu yanıtın analiz edilmesine olanak sunmak ve özelleştirilmiş seans sürelerinin belirlenmesini sağlamak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışlarının yapılmasına olanak sunabilirsiniz.

Lazer epilasyon teknolojileri hakkında sorularınızı iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Tarama Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Diode Lazer Epilasyon
BENZER TEDAVİLER
Diode Lazer Epilasyon
Diode Lazer Epilasyon dalga boyu 800 - 810 nanometre, cilt katmanlarının derinlerine nüfuz ederek etkinliğini kanıtlamış yeni nesil lazer sistemidir.

Tarama Lazer Epilasyon Özellikleri

Jel sürülmeden uygulama yapılmasına olanak sunan Tarama Lazer Epilasyon, aynı esnada iki farklı dalga boyunun birleştiği bir sistemdir. İki lazer ışının kombinasyonu olan bu sistem, yüksek hız ve esneklik sayesinde daha etkili, kalıcı ve başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Sistemde avantaj sağlayan bir diğer özellik ise büyük spot başlığa sahip olmasıdır. Büyük spot başlık ile hızlı epilasyon tedavisi olanağı sunmakta olup, vücudun tüm bölgelerinde ve yüz bölgesinde hedeflenen epilasyon tedavisi hızlı ve basit bir şekilde yürütülebilmektedir.

Tüm bunların dışında sistem başlığı üzerinde yer alan güçlü safir başlık kontak soğutma ve odaklı random atışlar yaparak işlem esnasında görülen acıyı en mimimum seviyeye çekmektedir.

Tarama Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Esnek, hızlı ve kolay kullanım olanağı sunan Tarama Lazer Epilasyon, uygulama bölgesine soğutucu kozmetik ya da jel gerektirmeden uygulanmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere tedavi bölgesinin taranarak atışların yapıldığı bu tedavi, büyük sistem başlığı ile atışlar yapıldığı anda soğuk hava ile kontak soğutma yaparak lazer epilasyon tedavisinin daha hızlı sürdürülmesine olanak tanımaktadır.

Tarama atışları yapılırken sistem başlığı üzerinden cilt altına gönderilen lazer ışınları dalga boyları aracılığı ile kıl kökleri tarafından emilmekte ve bu emilim sonrasında bu kökler üzerinde ısı artışı sayesinde tahribata yol açmaktadır. Kökler üzerinde görülen bu tahribat kılların büyüme özelliklerini yitirmesine yol açmakta ve düzenli seanslar sonrasında bu özelliğini tümü ile kaybetmesine neden olmaktadır.

Tarama Lazer Epilasyon Kimler İçin Uygundur?

Hassas cilt tiplerinde ve ince kıl karakterlerinde en ideal lazer epilasyon teknolojisi olan Tarama Lazer Epilasyon tüm kadın ve erkeklerde istenilen vücut bölgesinde ve yüzde kullanıma uygundur.

Tarama Lazer Epilasyon Yan Etkileri

İki farklı sistem başlığı sayesinde farklı derinliklerdeki kıl köklerine kolayca ulaşabilen bu teknolojik cihaz, 808 nm dalga boyu ile 1 ila 4 arasındaki tüm cilt tiplerine hızlı ve konforlu lazer epilasyon tedavisi olanağı sunarken cilt ve cilt altı dokularında herhangi bir yan etki oluşturmamaktadır. Ayrıca diğer lazer epilasyon cihazlarının koyu cilt tiplerinde oluşturmuş oldukları pigmentasyon ya da tahriş yan etkilerini bu sistemde görmek mümkün değildir. Koyu cilt tiplerinde kullanılmakta olan farklı aparatı sayesinde özellikle bronz ciltlerde tedavi sonrasında görülen renk değişikliği, cilt lekesi sorunu ya da tahriş söz konusu olmamaktadır.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Tarama Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bayanlar İçin

Tüm Vücut Bayan
Tüm Bacak Bayan
Alt Bacak Bayan
Üst Bacak Bayan
Tüm Kol Bayan
Yarım Kol Bayan
Kol Altı Bayan
Genital Bölge Bayan
Bikini Bayan
Göbek Bayan
Sırt Bayan
Göğüs Arası Bayan
Göğüs Ucu Bayan
Yüz Bayan
Bıyık Bayan
Çene Bayan

Erkekler İçin

Sakal Üstü Erkek
Kulak Erkek
Boyun Erkek
Ense Erkek
Kaş Erkek
Tüm Sakal Erkek
Tüm Kol Erkek
Yarım Kol Erkek
Göğüs Erkek
Sırt Erkek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button
×